دلایلی که بر قیمت کویل فولادی رنگی تاثیر می گذارد

July 20, 2022
آخرین اخبار شرکت دلایلی که بر قیمت کویل فولادی رنگی تاثیر می گذارد

دلیل اصلی که بر قیمت کلاف های فولادی رنگی تأثیر می گذارد: باید مشکل مواد اولیه باشد.کیفیت صفحات فولادی رنگی با لایه ضد زنگ (لایه آلومینیوم گالوانیزه)، رنگ و فرآیند تولید رابطه بسیار زیادی دارد.کیفیت کویل های روکش شده رنگی تولید شده توسط سازندگان مختلف قطعا متفاوت است، عمر مفید نیز متفاوت است.به همین دلیل قیمت و اندازه صفحات فولادی رنگی که به نظر می رسند یکسان است.

 

روش پردازش نیز بر قیمت کویل فولادی رنگی تأثیر می گذارد: اولاً، به دلیل روش های مختلف پردازش، ساخت و نصب، ورق فولادی رنگی مورد استفاده در محل نیز متفاوت است.در مرحله دوم، روش پردازش و نسخه متفاوت است، و در نتیجه عایق رطوبتی کویل فولادی رنگ مورد نیاز است. اثر محافظت در برابر خوردگی نیز متفاوت است.

 

به عنوان مثال، برخی از کویل های فولادی رنگی باید در حین نصب سوراخ شوند.اگرچه می توان از برخی از مواد ضد آب برای تصفیه در ساخت و ساز بعدی استفاده کرد، اما اگر تصفیه در محل خود قرار نگرفته باشد یا مواد ضد آب واجد شرایط نباشند، همچنان مشکلات نشت آب وجود دارد، بنابراین استفاده از قفل عمودی 470 نوع 360 درجه ضروری است. سیستم درز و سایر کلاف های فولادی رنگی، این مشکل را می توان به راحتی حل کرد، زیرا چنین مشکلی وجود دارد، قیمت انواع کلاف استیل رنگ سقف نیز متفاوت است.

 

محل استفاده بر قیمت کلاف های فولادی رنگی سقف تأثیر می گذارد: انواع مختلفی از ورق های فولادی با پوشش رنگی وجود دارد، عمدتاً به این دلیل که به طور خاص برای مناطق، محیط ها و مصارف مختلف طراحی شده اند.مناطق خشک کویری و مناطق مرطوب ساحلی، مناطق نمکی اسید-باز و مناطق معمولی، محیط های دارای خوردگی شیمیایی سنگین و محیط های عمومی باید از نظر نوع پوشش فولادی رنگی مورد استفاده متفاوت باشند، بنابراین قیمت کلاف های فولادی رنگی سقف متفاوت خواهد بود. .تفاوت.